Zarząd

Consultia Sp. z o.o. jest spółką powołaną do życia przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód, IT, finansów oraz budowy i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Nazwa firmy bazuje na międzynarodowym słowie konsultant podkreślającym wiedzę i posiadane doświadczenie. Są to kluczowe czynniki budowania zaufania klientów na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Logotyp, w którym wykorzystano slogan „finanse & ubezpieczenia” w sposób jednoznaczny sugeruje kierunek działania obrany przez spółkę.

Jesteśmy skutecznym, profesjonalnym i otwartym na wyzwania zespołem z praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy m.in. w zakładach Ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w stworzonej przez nas od podstaw firmie Consultia.

Arkadiusz Świercz
Prezes Zarządu
Marzena Ślęzak
Wiceprezes Zarządu

Aktualności

2017-06-26 Płatności online w Nationale-NederlandenNationale-Nederlanden umożliwia swoim klientom dokonania m.in. płatności poprzez usługę Płatności Online Blue Media. Dzięki temu mogą (...)
2017-06-26 KUKE szuka rynków zbytu razem z eksporteremOd stycznia do końca maja Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych ubezpieczyła kontrakty eksportowe na kwotę 6,5 mld zł (o 13% więcej niż (...)