Zarząd

Consultia Sp. z o.o. jest spółką powołaną do życia przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód, IT, finansów oraz budowy i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Nazwa firmy bazuje na międzynarodowym słowie konsultant podkreślającym wiedzę i posiadane doświadczenie. Są to kluczowe czynniki budowania zaufania klientów na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Logotyp, w którym wykorzystano slogan „finanse & ubezpieczenia” w sposób jednoznaczny sugeruje kierunek działania obrany przez spółkę.

Jesteśmy skutecznym, profesjonalnym i otwartym na wyzwania zespołem z praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy m.in. w zakładach Ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w stworzonej przez nas od podstaw firmie Consultia.

Arkadiusz Świercz
Prezes Zarządu
Sebastian Miśta
Członek Zarządu

Aktualności

2017-10-20 Europa z planami na rozwój w segmencie MSPUbezpieczycielom trudno dotrzeć z ofertą do mikrofirm. Kamil Kutycki, wicedyrektor departamentu ubezpieczeń ochronnych w Europie, wyjaśnia, że (...)
2017-10-20 Wiceminister rolnictwa: sadownicy mogli się ubezpieczyćWiceminister rolnictwa Jacek Bogucki nie zgadza się z zarzutami sadowników, którzy uważają, że ubezpieczyciele uniemożliwiali im ubezpieczanie (...)