Zarząd

Consultia Sp. z o.o. jest spółką powołaną do życia przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód, IT, finansów oraz budowy i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Nazwa firmy bazuje na międzynarodowym słowie konsultant podkreślającym wiedzę i posiadane doświadczenie. Są to kluczowe czynniki budowania zaufania klientów na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Logotyp, w którym wykorzystano slogan „finanse & ubezpieczenia” w sposób jednoznaczny sugeruje kierunek działania obrany przez spółkę.

Jesteśmy skutecznym, profesjonalnym i otwartym na wyzwania zespołem z praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy m.in. w zakładach Ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w stworzonej przez nas od podstaw firmie Consultia.

Arkadiusz Świercz
Prezes Zarządu
Marzena Ślęzak
Wiceprezes Zarządu

Aktualności

2017-02-24 "Bezpieczny Poród" - wspólny program PZU i WUMNiebawem ruszy powszechny program kształcenia podyplomowego lekarzy z zakresu położnictwa "Bezpieczny Poród", który jest owocem współpracy (...)
2017-02-24 Axa zwiększa metraż swojego biura dla LibertyAxa wynajęła kolejne pomieszczenia (3757 m2) w warszawskim biurowcu Warsaw Trade Tower. Tym samym ubezpieczyciel zajmuje już łącznie ok. 15,6 tys. m2 (...)