Zarząd

Consultia Sp. z o.o. jest spółką powołaną do życia przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód, IT, finansów oraz budowy i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Nazwa firmy bazuje na międzynarodowym słowie konsultant podkreślającym wiedzę i posiadane doświadczenie. Są to kluczowe czynniki budowania zaufania klientów na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Logotyp, w którym wykorzystano slogan „finanse & ubezpieczenia” w sposób jednoznaczny sugeruje kierunek działania obrany przez spółkę.

Jesteśmy skutecznym, profesjonalnym i otwartym na wyzwania zespołem z praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy m.in. w zakładach Ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w stworzonej przez nas od podstaw firmie Consultia.

Arkadiusz Świercz
Prezes Zarządu
Marzena Ślęzak
Wiceprezes Zarządu

Aktualności

2017-03-28 Concordia: wyłączenia ważne przy ubezpieczaniu nieruchomościJak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP na zlecenie Concordii, tylko 4% badanych deklaruje, że w najbliższym czasie ma zamiar zmienić (...)
2017-03-28 PZU: zgoda ukraińskego urzędu na nabycie akcji PekaoPZU otrzymało bezwarunkową zgodę od ukraińskiego urzędu antymonopolowego na dokonanie koncentracji w formie nabycia pakietu akcji banku Pekao. (...)